Twój koszyk
translation missing: pl.general.icons.close_alt Icon

O nas

Nazywam się SANDRA KPODONOU. Założyłam tę markę z miłości do ludzi, sztuki oraz wszystkiego co może inspirować drugiego człowieka.

Marka powstała 5 lat temu, z wolnym umysłem do działania. Dziś, razem z moim Zespołem tworzymy społeczność ludzi świadomych swoich wyborów, żyjących w zgodzie ze sobą i środowiskiem. Dbamy o to co nas otacza i kreujemy działania pro eco.

Założeniem brandu jest dostarczenie Wam czegoś więcej niż tylko ubrań. Cechują nas przemycane w nich idee i pozytywna energia, co w końcowym etapie łączymy z designem. Nasze ubrania mówią i inspirują do działania, a hasła na nich niosą ważny ładunek - dodają odwagi. Komunikujemy się poprzez tworzenie ubrań i akcesoriów. I właśnie wspomniane akcesoria to "nasz konik", ponieważ tworzymy je autorską techniką hand-made.

Pracuję w gronie ludzi z pasją, wpajając akceptację, odwagę i miłość do siebie samego. Pozyskujemy wielu kolejnych zwolenników naszych przesłań. Nasza społeczność powiększa się błyskawicznie, dając nam dowód na to, że mówimy tym samym językiem swobody i komfortu, pozostając świadomi tego co dobre dla nas i otaczającego nas świata.